В прокуратуре Одесской области масштабная чистка

Новый прокурор со звучной фамилией Приз приготовил сюрпризы для своих подчиненых. Четыре зама прокурора области и прокурор Одессы уже написали заявления по собственному желанию. Сайт прокуратуры готовят под новые лица. За всем городом теперь будет надзирать Гюндуз Мамедов, с районами пока определенности нет.

Андрей Приз, прокурор Одесской области:
«Працівниками органів прокуратури Одеської області упродовж тривалого часу взагалі не було правового реагування на обгрунтовані скарги і зверненя громадян. Рапорт на звільненя написав прокурор Приморського району – центральний район міста, де були виявлені найсуттєвіші порушення. І зараз мною, за результатами цієї перевірки проводиться перевірка діяльності прокуратур районів міста. І нажаль, місто Одеса за міста гумору і культурних традицій перетворилось у місто, де панує фінансова вигода, а не закон. Якщо будуть дані, які будуть вказувати на ознаки кримінального правопорушення якогось прокурора, звісно – він буде відповідати по закону.»

По словам прокурора, ведомство готовится к совещанию по пресечению деятельности сепаратистов на территории Одесской области. Оно состоится на следующей неделе.